Jeśli chcesz mieć pozytywny wynik z jakimkolwiek zabiegiem kosmetycznym, który wykonałeś, musisz się edukować, zanim to zrobisz.

Należy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników, o których należy się kształcić. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co powinieneś wiedzieć przed operacją.Zawsze szukaj informacji o klinikach chirurgii plastycznej, którymi jesteś zainteresowany. Upewnij się, że nie było żadnych skarg na żadnego z chirurgów, którzy tam pracują. Jeśli znajdziesz jakieś skargi, powinieneś dokładnie dowiedzieć się, co się stało i co zrobiła klinika, aby upewnić się, że to się nie powtórzy.Upewnij się, że przeprowadzasz badania dotyczące każdego chirurga, którego rozważasz. Zobacz, gdzie chodzili do szkoły i sprawdź, czy otrzymali jakieś nagrody lub zostali w jakikolwiek sposób ukarani. Niemożliwe jest podjęcie świadomej decyzji, którego chirurga użyć, jeśli nie weźmie się pod uwagę tych czynników.Przed poddaniem się operacji plastycznej upewnij się, że twój chirurg jest faktycznie chirurgiem. Chcesz, żeby pracował nad tobą chirurg z certyfikatem zarządu, a nie lekarz kliniczny. Dowiedz się, czy chirurg ma certyfikaty zarządu. Skontaktuj się z organem wydającym licencje, aby upewnić się, że chirurg ma licencję. Lepiej być bezpiecznym niż potem przepraszać!Sprawdź historię błędów w sztuce lekarskiej swojego chirurga kosmetycznego. Możesz skontaktować się z Urzędem Regulacji Ubezpieczeń w swoim stanie. Dowiedz się o wszelkich rozwiązanych roszczeniach dotyczących błędów w sztuce lekarskiej przeciwko chirurgowi. Roszczenia o nadużycia niekoniecznie muszą być zerwaniem umowy. Możesz ponownie przemyśleć swój wybór, jeśli pojawiło się wiele niedawnych roszczeń dotyczących nadużyć.Zawsze omawiaj cenę swojego chirurga za dowolny zabieg kosmetyczny, w tym pełne oszacowanie wszystkich przewidywanych wizyt w gabinecie i wizyt kontrolnych. Oboje musicie uzgodnić termin płatności i ewentualny plan płatności. Ty i Twój lekarz musicie dokonać ostatecznej płatności za zabieg.Prawie wszystkie rodzaje chirurgii plastycznej wymagają pewnego rodzaju znieczulenia. Pamiętaj, że nie ma jednego rodzaju znieczulenia, który działa we wszystkich przypadkach, więc koniecznie porozmawiaj z lekarzem o potencjalnych zaletach i wadach różnych opcji. Wiele razy w przypadku większych operacji wymagane będzie znieczulenie ogólne.Jeśli planujesz operację plastyczną, bądź przygotowany na spotkanie z chirurgiem. Czym jest trening EMS?

Przygotuj listę pytań, na które potrzebujesz odpowiedzi.

Zapytaj o cokolwiek io wszystko, o czym możesz pomyśleć. Nie martw się o robienie notatek. To ważna decyzja. Notatka może być potrzebna później, podczas przygotowań do operacji.Nie bój się pytać chirurga plastycznego o wszystko, o co chcesz zapytać. Wiele osób uważa, że ​​ich pytania są głupie i powstrzymuje się od ich zadawania. Jako pacjent masz prawo wiedzieć wszystko, co dzieje się z Twoim zdrowiem. Bez względu na to, co to jest, zapytaj swojego chirurga plastycznego!Zaplanuj przyzwoitą ilość czasu na regenerację po każdej operacji plastycznej. Po każdej operacji Twój organizm potrzebuje czasu na gojenie. Więc oczyść swój harmonogram i daj swojemu ciału odpowiedni czas na uzdrowienie. Nie ulegaj pokusie zbyt wczesnego powrotu do pracy. Możesz czuć się teraz lepiej, ale po wytężonej aktywności możesz zdać sobie sprawę, że twoje ciało nie jest jeszcze gotowe do podjęcia pracy.Zapytaj o opłaty za wizyty kontrolne, aby sprawdzić swój stan zdrowia. Twój chirurg powinien zaoferować pewną liczbę wizyt kontrolnych w ramach kosztów operacji. Zasadniczo wizyty kontrolne i konsultacje w celu ustalenia potrzeby rewizji są bezpłatne w ciągu pierwszego roku po zabiegu.Teraz, gdy przeczytałeś wskazówki zawarte w tym artykule, powinieneś lepiej zrozumieć, co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz szukać lekarza. Skorzystaj z tych wskazówek zawartych w tym przewodniku, aby uzyskać najlepszą możliwą operację plastyczną.