Jeśli jesteś wielbicielem marihuany, z pewnością masz swoje ulubione zioło, swoją zapalniczkę, swoje bibułki.

Teraz potrzebujesz tylko dyskretnego miejsca, aby wszystko razem włożyć i przechowywać. Wysokiej klasy schowek jest zwykle odporny na zapachy i pochłania wstrząsy. Obecnie w sprzedaży znajdziemy wiele różnorodnych schowków na konopie i akcesoria, możemy zatem wybrać taki, który będzie odpowiedni dla naszych potrzeb. Dodatkowo schowek może być jest szczelny i wyposażony w zamek szyfrowy lub na kluczyk.

Schowki do przechowywania marihuany i akcesoriów

Praktyczna i dyskretna gaśnica schowek

Dobry schowek na marihuanę powinien mieć niezawodną pokrywę, najlepiej zakręcaną, która zapobiega przypadkowemu otworzeniu się w kieszeni czy torebce. Powinien być to również pojemnik szczelny, aby nie wydostawał się charakterystyczny zapach konopi, nawet jeśli twoja marihuana jest tylko w torebkach czy bibułce. Jeśli przechowujesz szklane pojemniki i akcesoria, takie jak lufki, schowek musi posiadać wyściółkę, aby zapobiec ich stłuczeniu, może to być pianka czy inny materiał, który zamortyzuje ewentualne wstrząsy. Możesz również wybrać większy schowek, który wygląda jak prawdziwa gaśnica samochodowa.

Jeśli szukasz solidnego, blokującego zapachy schowka, w sprzedaży znajdziesz różnego rodzaju opakowania do bezpiecznego i dyskretnego przechowywania konopi i będzie to idealny wybór dla wielu osób. Możesz również wybrać schowek z zamkiem szyfrowym czy na kluczyk, który powstrzyma osoby niepowołane przed wykradaniem twojego zioła. Jeśli nie chcesz, aby ktokolwiek wiedział, że posiadasz zioło, możesz zakupić dyskretny i bezpieczny schowek imitujący gaśnicę samochodową, która wagą i wyglądem nie różni się od prawdziwej.

Z pewnością gaśnica schowek przyda się osobom, które posiadają samochód lub wolą przechowywać marihuanę w swoim samochodzie, zamiast w domu. Jest to skuteczny sposób na schowanie swoich konopi bez niepotrzebnego zwracania na siebie uwagi. Z pewnością na tego typu pomysłowy schowek nikt niepowołany nie zwróci uwagi.