Kiedy kupiłeś iPada? Jak często tego używasz? Nie chcesz być do tego całkowicie przywiązany, ale musisz zdobyć wartość swoich pieniędzy.

Jest tak wiele rzeczy, które możesz zrobić ze swoim iPadem, że powinieneś dostawać więcej, niż są warte twoje pieniądze. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.Opinie użytkowników są na ogół niezwykle dokładne w reprezentacji jakości aplikacji. Oczywiście musisz upewnić się, że jest więcej niż jedna lub dwie recenzje, ale jeśli są i jeśli aplikacja ma cztery lub pięć gwiazdek, powinieneś być gotowy.Możesz przewinąć z powrotem na górę długiej strony w przeglądarce bez wielokrotnego przesuwania palcem po ekranie. Istnieje znacznie wydajniejsza metoda. Wszystko, co musisz zrobić, to jednorazowo dotknąć palcem paska tytułu. Powrócisz z powrotem do góry strony.Dobrym pomysłem jest wyłączenie poczty push na iPadzie. Wiele domyślnych ustawień kont pocztowych przechodzi na Push jako mechanizm dostarczania. To automatycznie wyśle ??nową pocztę, gdy tylko będzie dostępna. Może to rozpraszać i przeszkadzać w pracy. Wyłącz tę funkcję.Autokorekta to wspaniała funkcja iPada dla tych, którzy są wyzwaniem ortograficznym. Twoja funkcja autokorekty jest automatycznie włączona. Aby go użyć, po prostu naciśnij Enter, gdy tylko zobaczysz na ekranie korektę pisowni. Jest to prosty sposób na skrócenie czasu edycji i uniknięcie konieczności sprawdzania każdego słowa, które piszesz.Upewnij się, że skonfigurowałeś ustawienia automatycznego wypełniania w przeglądarce na iPadzie. Przejdź do menu Ustawienia Safari i wybierz Autouzupełnianie. Gdy już tam będziesz, możesz włączyć automatyczne wypełnianie formularzy przez Safari przy użyciu Twoich danych kontaktowych. Możesz także wybrać opcję automatycznego zapamiętywania identyfikatorów logowania i haseł do często odwiedzanych witryn.Sprawdzając nowe aplikacje, nie zapomnij o bezpłatnych opcjach. Rzeczy, które możesz zrobić ze swoim iPadem

Często są tak samo dobre jak wersja płatna, chociaż mogą zawierać reklamy.

Jest to również świetny sposób na wypróbowanie wersji próbnej przed zakupem pełnej wersji, która nie zawiera żadnych natrętnych reklam.Powinieneś obawiać się klikania linków na iPadzie, które mogą nie pochodzić z legalnych witryn. Najlepszym sposobem, aby temu zapobiec, jest przytrzymanie linku przed kliknięciem. Dzięki temu dowiesz się, z jakiego faktycznego adresu URL pochodzi link.iPad to świetne narzędzie do robienia zdjęć i wysyłania ich pocztą elektroniczną. Gdy masz już zdjęcie, które chcesz udostępnić na iPadzie, wysłanie go pocztą e-mail jest proste. Po prostu otwórz zdjęcie na iPadzie i poszukaj prostokąta w prawym górnym rogu. Kliknij na to, a otrzymasz możliwość udostępnienia przez e-mail. Po prostu wybierz tę opcję i wpisz odbiorców do wysłania.Możesz wybrać, czy klawisz blokady wycisza iPada, czy blokuje orientację ekranu. Tylko nowsze iPady pozwalają na ten wybór. Masz tę opcję, jeśli używasz iOS 4.3 lub nowszego. Naciśnięcie przycisku zmniejszania głośności również aktywuje opcję wyciszania.Teraz, gdy masz lepszy pomysł, jak korzystać z iPada, powinieneś móc go używać do większej liczby rzeczy. Baw się, korzystając z aplikacji, śledź swój program treningowy, używaj go, aby pomóc dzieciom w nauce i nie tylko. iPad to świetne narzędzie do wszystkiego!