Gadżety promocyjnee są popularnym medium reklamy, wykorzystujemy je podczas spotkań z klientami, podczas kontaktów biznesowych, konferencji czy też szkoleń.

Czysto gadżety kojarzymy z długopisami czy też breloczkami, obecnie bardzo popularne są gadżety elektroniczne, takie jak pendrive. Warto zwrócić uwagę także na parasole reklamowe, które posiadają największą powierzchnię do nadruku ze wszystkich popularnych gadżetów reklamowych.

Parasole reklamowe to doskonały nośnik treści promocyjnych

Jak wybrać solidne parasole reklamowe?

Parasole są praktyczne, mogą uchronić nas przed deszczem, dlatego parasol jest chętnie wykorzystywany przez osoby, które będą je posiadały. Dużą zaletą jest także uzyskanie gadżetu reklamowego w stosunkowo niskiej cenie w porównaniu do powierzchni, jaką oferuje parasol. Logo umieszczone na parasolu będzie widoczne z dużej odległości, dodatkowo parasol wysokiej jakości będzie służył użytkownikowi przez kilka lat. Warto zwrócić uwagę na materiały, z jakich produkowane są parasole, w przypadku uchwytu, masztu, będzie to włókno szklane, stal czy też aluminium. Możemy wybrać uchwyty drewniane, plastikowe, proste oraz zaokrąglone. Duży wpływ na jakość parasola ma szkielet, na którym opiera się materiał, możemy poszukiwać parasoli ze szkieletem aluminiowym, stalowym czy też z włókna szklanego. Powinien wytrzymać duże podmuchy wiatru.

Materiał parasola może być wykonany z poliestru, bawełny czy też materiałów na bazie PVC, powinien chronić przed deszczem, jak również być odporny na działanie promieni słonecznych, aby z czasem się nie odbarwił. Dostępne są różne kolory, które mogą stać się bazą do przygotowania logo, naniesienia napisów, różnych informacji reklamowych. Zwracamy także uwagę na wielkość parasola, chętnie wybierane są duże parasole, które pozwalają na umieszczenie największych grafik, treści, które będą widoczne z większej odległości. Agencje reklamowe proponują nadruki trwałe, obecnie stosowany jest sitodruk, może być to także tamponadruk, druk cyfrowy pozwoli na naniesienie grafiki z bardzo dużą dokładnością.

Podczas prowadzenia kampanii promocyjnych parasole reklamowe często cieszą się największym zainteresowaniem, nasi potencjalni klienci, którzy niechętnie przyjmują smycze czy też długopisy, z pewnością przyjmą parasol reklamowy. Jest to bardzo praktyczny gadżet, który przez wiele lat może być doskonałym nośnikiem naszych treści reklamowych.