Każda osoba po profesjonalnym zabiegu wybielania zębów w gabinecie chciałaby jak najdłużej utrzymać śnieżnobiały uśmiech.

Dlatego dobrze wiedzieć, w jaki sposób dbać o zęby po takim zabiegu. Doskonałym rozwiązaniem, jest wybór pasty, która dzięki odpowiedniej formule podtrzyma uzyskany efekt. Z jej pomocą będziemy mogli w bezpieczny i skuteczny sposób usuwać osady i przebarwienia, które każdego dnia gromadzą się na naszych zębach.
Jak podtrzymać efekt białych zębów po profesjonalnym wybielaniu zębów w gabinecie?

Sposoby na białe zęby – jakie wybrać?

Chcąc utrzymać biel swoich zębów po profesjonalnym zabiegu, może zdecydować się na spożywanie mniejszych ilości niektórych napojów, takich jak kawa czy herbata. To produkty, które najbardziej barwią nasze zęby. Ale to nie jedyne rozwiązanie. Możemy też sięgnąć po specjalne produkty, podtrzymujące efekt wybielania. Odpowiednia pasta będzie skutecznie usuwać codzienne przebarwienia z naszych zębów i zapobiegać tworzeniu się nowych. Dzięki temu nasz uśmiech będzie zawsze jasny i promienny. Takim przykładem jest pasta Opalescence, która nie tylko dba o biel zębów, ale również zapobiega próchnicy i jako jedna z nielicznych posiada niski współczynnik RDA, dzięki temu jest bezpieczna dla szkliwa zębów. Jest odpowiednia do codziennego stosowania. Ma niezwykle przyjemny i orzeźwiający smak mięty, który pozwala utrzymać świeży oddech na długi czas. Jest dostępna także w wersji dla osób o wrażliwych zębach.
Wszystkie dodatkowe informacje i szczegóły na temat wybielającej pasty, jaką jest pasta Opalescence, dostępne są w podanym linku. Pasty Opalescence to doskonały wybór, dla każdego kto szuka dobrej i skutecznej pasty do wybielania zębów.