Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę logistyczną, transportową, czy zarządzasz dużą flotą pojazdów, kupowanie aktywów może nadwerężyć przepływ gotówki, a dla niektórych może nawet narazić twoją działalność na ryzyko utraty płynności finansowej.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych to jeden ze sposobów na wprowadzenie do floty bardziej wydajnych i odpowiednich pojazdów bez nadmiernego obciążania rezerw gotówkowych.

Wynajem to dobre rozwiązanie do zarządzania flotą dla twojej firmy

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych

Długoterminowy wynajem to sposób, w jaki każda firma może nabyć samochody dostawcze lub ciężarowe, ale rozłożyć koszt w czasie, płacąc stałe miesięczne raty, co z pewnością pozwoli zaoszczędzić gotówkę. Nie jesteś również odpowiedzialny za wszystkie koszty konserwacji i ubezpieczenia pojazdów, zatem dodatkowo oszczędzasz. Wszelkimi usterkami, przeglądami i bieżącą konserwacją wynajętego pojazdu zajmie się wypożyczalnia.

Oferta wypożyczenia długoterminowego pojazdu dostawczego pozwoli utrzymać płynność finansową firmy na dobrym poziomie, zapewniając wszystkie korzyści biznesowe wynikające z użytkowania pojazdu przy jednoczesnym rozłożeniu kosztów wynajmu na uzgodniony czas. Dzięki temu wynajem może być korzystną alternatywą dla zakupu na raty i leasingu pojazdów dostawczych czy ciężarowych. Jest to również opcja dla firm, które szukają dopasowanych do swoich potrzeb rozwiązań.

Jeśli twoja firma ma trudności finansowe, może zarobić więcej wynajmując pojazd i realizując dodatkowe zlecenia. Również kiedy mamy tak wiele zleceń, że nie nadążamy z ich realizacją, możemy zdecydować się na wynajem dodatkowego pojazdu dostawczego i w terminie wywiązać się ze swoich zobowiązań biznesowych. Z pewnością wynajem długoterminowy samochodów dostawczych jest odpowiednim rozwiązaniem dla firm różnej wielkości. Zgodnie z warunkami wynajmu, nie będziesz odpowiedzialny za konserwację i serwis, a także za wszystkie inne koszty, ponieważ leżą one po stronie wypożyczalni.