We wnętrzach nowoczesnych możemy wykorzystać płytki, które imitują kamień naturalny, beton, mogą być to płytki, które doskonale wpisują się w klimat loftowy, dużego apartamentu.

Płytki gresowe obecnie możemy wybrać w bardzo wielu kolorach, będą posiadały wzory, które do złudzenia będą przypominały wylewkę betonową czy też kamień, taki jak marmur. Łupek czy granit. Dostępnych jest bardzo wiele kolorów, możemy znaleźć wyroby wielu firm. Dużym zainteresowaniem cieszą się płytki zagraniczne, dobrym przykładem jest firma Energie Ker, która produkuje wysokiej jakości płytki o bardzo szerokim zastosowaniu.

Płytki gresowe Energie Ker

Wyjątkowa kolorystyka płytek Energie Ker

Model Parker bardzo dobrze oddaje wygląd materiałów, takich jak beton czy kamień, ze względu na wykorzystanie technik nadruku cyfrowego. Mogą być to płytki tonalne, w tym przypadku różnią się one nieco odcieniem czy też wzorem. Tonalność jest pożądana w przypadku imitacji kamienia czy też betonu, dzięki temu wyglądają one bardziej realistycznie. Należy zwrócić uwagę, że kamień naturalny w postaci płytek będzie znacznie różnił się pomiędzy poszczególnymi sztukami, podobnie w przypadku betonu będzie posiadał różne odcienie. Firma Energie Ker może zaoferować płytki w rozmiarach 60×60 cm, 90×90 cm, 60×120 cm, jak również płytki wielkoformatowe 120×120 cm. Jest to gres, który znajduje zastosowanie także na zewnątrz, możemy wykonać z nich bardzo trwałą powierzchnię tarasów czy też balkonów.

Oferta Energie Ker to bardzo interesujące płytki Parker, które występują w różnych odcieniach, będą to modele Smoke, Grey, Silver, White oraz Anthracite. Posiadają powierzchnię matową, są to płytki gresowe, które charakteryzuje bardzo duża wytrzymałość. Płytki gresowe, które wypiekane są w temperaturze ponad 1200 stopni Celsjusza, zyskują bardzo dużą trwałość, zasługą jest także użycie wysokiego ciśnienia, które nadaje kamionce szlachetnej wysoką trwałość. Możemy dobrać różne odcienie, jasne i ciemne szare, dopasować je do naszych pomieszczeń. Innym ciekawym pomysłem mogą być płytki z serii Oxidatio, jest to płytka, która będzie naśladowała zjawisko oksydacji na metalu, w tym przypadku dostępne są płytki jasne Lithium, płytki w kolorze niebieskim Vanadium oraz płytki w kolorze brązowym Tellurium.

Szeroki wybór płytek Energie Ker możemy znaleźć w internecie, na stronie http://eplytki.bbart.pl znajdziemy dużą ofertę różnych modeli. Płytki włoskie cieszą się zainteresowaniem ze względu na bardzo żywą kolorystykę, wyjątkowe wzory, są to płytki produkowane przez firmy z długoletnią tradycją, które dostarczają produkty bardzo wysokiej jakości.