Wynajem domku w Kazimierzu Dolnym to doskonały pomysł dla rodziny szukającej komfortowych noclegów.

Stąd można zwiedzać urokliwe zakątki Kazimierza Dolnego oraz Janowca, ciesząc się różnorodnymi atrakcjami turystycznymi, jakie oferuje okolica. Ośrodek Moje Miejsce Kazimierz to doskonała baza wypadowa, pozwalająca na pełne wykorzystanie tego, co ma do zaoferowania ta malownicza miejscowość.

Odkryj najlepsze miejsca na nocleg w Kazimierzu Dolnym

Noclegi na miarę Twoich oczekiwań w Kazimierzu Dolnym

W okolicach Kazimierza Dolnego znajduje się wiele malowniczych lessowych wąwozów, które powstały z powodu erozji wodnej. Podczas wizyty w Kazimierzu Dolnym można odwiedzić kilka z nich, takich jak Wąwóz Małachowskiego, Wąwóz Plebanka, Wąwóz Śmierci, który znajduje się blisko cmentarza, czy Wąwóz Korzeniowy Dół – najbardziej znany i urokliwy wąwóz w okolicy. Wąwóz Korzeniowy Dół, o długości około 400 metrów, oferuje imponujące ściany sięgające nawet 8 metrów wysokości. Charakterystyczne, wystające korzenie drzew nadają mu niezwykłego uroku. Spacer wąwozem nie jest trudny, ale warto założyć wygodne obuwie oraz zaopatrzyć się w środek na komary w sezonie letnim.

Ośrodki wypoczynkowe, takie jak Moje Miejsce Kazimierz, są świetnym wyborem, jeśli potrzebujesz komfortowej bazy wypadowej podczas pobytu w Kazimierzu Dolnym. Goście mają do dyspozycji domki dwulokalowe oraz saunę. Na terenie ośrodka znajdują się boiska do siatkówki plażowej, piłki nożnej i tenisa, a także liczne atrakcje dla dzieci, w tym dobrze wyposażony plac zabaw. Wieczorami można spędzić czas przy ognisku czy grillu. Ośrodek przyjmuje także zwierzęta, co umożliwia pobyt całej rodziny na wakacjach.

Rezerwacja noclegów w Kazimierzu Dolnym można łatwo dokonać online, sprawdzając dostępność na stronie internetowej ośrodka. W ten sposób możemy zarezerwować kazimierz Dolny domki w dogodnym dla nas terminie. Warto jednak zadbać o rezerwację z wyprzedzeniem, szczególnie przed sezonem turystycznym, aby mieć pewność, że znajdziemy odpowiedni nocleg.