Jeśli chcesz mieć w swoim domu czy ogrodzie mini-basen lub wannę z hydromasażem, musisz wziąć pod uwagę wiele czynników, zanim zdecydujesz się na zakup takiego urządzenia.

Przede wszystkim wybierz odpowiedni rodzaj wanny z hydromasażem, porównaj rozmiary, kształty i style jacuzzi dostępne w sprzedaży, zdecyduj również, jakie funkcje wanny z hydromasażem chcesz mieć. Pomyśl także o wymaganiach dotyczących konserwacji wanny z hydromasażem, akcesoria i opcjonalne ulepszenia, rodzaje dysz do hydromasażu, położenie wanny, a także określ budżet, jaki możesz przeznaczyć na zakup i instalację jacuzzi.

Na co zwrócić uwagę wybierając wannę lub mini-basen z hydromasażem?

Jakie są dostępne rodzaje dysz w wannach z hydromasażem?

Wanny i mini-baseny z hydromasażem wykorzystują dysze wysokociśnieniowe do masażu mięśni i stymulacji krążenia. Idealna wanna z hydromasażem powinna zawierać kombinację strategicznie rozmieszczonych rodzajów dysz w różnych stylach masażu, które zapewnią pożądaną terapię i wrażenie podczas kąpieli. Liczba dysz i ich umieszczenie w wannie z hydromasażem odgrywa znaczącą rolę w ogólnym doświadczeniu podczas korzystania z jacuzzi. W wannach i mini-basenach z hydromasażem znajdziemy różne rodzaje dysz, wybieramy je w zależności od naszych potrzeb i oczekiwań co do masażu podczas kąpieli.

Dysze obrotowe poruszają wodę w kółko. Dysze punktowe zapewniają masaż przypominający akupresurę, aby złagodzić dyskomfort i obciążenie mięśni i stawów. Dysze do terapii celowanej czy docelowej można regulować w celu rozluźnienia kluczowych punktów napięcia ciała, takich jak łydki lub dolna część pleców. Ugniatające dysze oscylacyjne zapewniają działanie ugniatające, które jest terapeutyczne i relaksujące. Dysze kierunkowe można ustawić tak, aby były skierowane w dowolnym kierunku. Dysze pulsatora mają dwa lub więcej otworów, które zmieniają ciśnienie wody zgodnie z naszymi potrzebami. Dysze wielomasażowe mają wiele małych otworów, które dzielą ciśnienie wody z poszczególnych strumieni.

Najlepsze wanny z hydromasażem zakupisz na stronie jacuzzi.herbec.pl. Dysze do masażu stóp zapewniają pulsacyjny masaż hydroterapeutyczny podeszew stóp, który pozwoli nam rozluźnić obolałe stopy. Dysze prysznicowe zapewniają delikatny strumień relaksującego ciśnienia. Dysze klastrowe, zwane także strumieniami ozonowymi, wysyłają przepływ wody przez otwartą sekcję środkową.