Jesteś zdania, że twoi wierzyciele oraz dłużnicy często starają się ukryć posiadany przez siebie majątek, a tym samym ty nie możesz odzyskać należnych ci pieniędzy? Oczywiście takie sytuacje mają niejednokrotnie miejsce, a niestety my ani tym bardziej firmy windykacyjne, nie możemy nic z tym zrobić.

Zwlekanie z podjęciem jakichkolwiek kroków prawnych, nie jest dobrym rozwiązaniem, potrzebny jest nam tytuł wykonawczy oraz zajdzie konieczność skorzystania z usług komornika. Coraz częściej zdajemy sobie zresztą sprawę, iż wyłącznie komornik będzie w stanie nie tylko ścigać takiego dłużnika, ale też zablokuje pieniądze na kontach które posiada, zajmie nieruchomości, biżuterię, ziemię, obligację, samochód lub inny majątek. Dodatkowo przeprowadzi ich licytację, a z uzyskanych w ten sposób pieniędzy pokryje zobowiązania które dany dłużnik posiada, jednocześnie też doliczy do nich koszta, jakie generują podjęte przez niego działania. Dłużnicy również powinni nie tylko posiadać odpowiednie podejście, do kontaktu czy współpracowania z samym komornikiem, starając się wyjść z trudnej dla nich sytuacji. Jeżeli zajdzie taka możliwość, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby nasze zobowiązanie finansowe zostało rozłożone na raty, dodatkowo jego spłata stała się dla nas dzięki nim możliwa. Warto więc zdawać sobie sprawę czym zajmuje się kancelaria komornicza, gdy idzie o cały zakres oferowanych i świadczonych usług.

Uważasz, że twoi dłużnicy ukrywają m majątek?

Komornik pomoże w namierzeniu majątku takich osób

Ogromne doświadczenie komornika, a także umiejętne działanie mające też na celu dotarcie do majątku dłużnika, to tylko część z zadań jakie realizuje on w swojej pracy. Mało tego, przeprowadzając egzekucje komornicze oraz licytacje, dąży przede wszystkim do odzyskania należności względem wierzycieli. Wszystko o czynnościach komorniczych, oraz obowiązkach czy możliwości realizowania poszczególnych działań opisane zostało pod adresem egzekucja komornicza warszawa. Poznamy w ten sposób również profesjonalną kancelarię komorniczą, z jakiej usług i obsługi skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych oraz zadowolonych klientów.