Drewniane schody nadają elegancji i osobowości każdemu projektowi domu.

Elementy drewnianych schodów dodają ciepła i faktury wystrojowi wnętrza, drewniane klatki schodowe mogą pozytywnie zmienić cały wygląd domu. Schody mogą być w całości wykonane z drewna, proste, spiralne, zabiegowe czy dywanowe, pasują do tradycyjnych i nowoczesnych domów z aranżacją wnętrz w stylu industrialnym czy skandynawskim, lub w połączeniu ze szklaną balustradą dla nowoczesnego designu.

Schody drewniane są piękne, elegancki i stylowe

Klasyczny i nowoczesny design schodów drewnianych

Na klatkach schodowych wykonanych z drewna możemy również zainstalować oświetlenie LED na podłużnicach, aby dodać im ciekawy akcent. Duży wybór gatunków drewna i bejc pasujących do wystroju wnętrza pozwala na wszechstronne projekty schodów drewnianych. Interesujące efekty można uzyskać łącząc schody z drewna z balustradami z metalu lub szkła. Schody można wybrać proste, zabiegowe, dywanowe, spiralne w zależności od projektu oraz ilości miejsca. Wybór drewna, wykończeń schodów i bejc jest prawie nieskończony. Dla podkreślenia naturalnego piękna drewna można wybrać szczotkowane wykończenie litego drewna, takiego jak dąb, buk, orzech lub innego.

Wszystkie drewniane elementy schodów zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić niepowtarzalny wygląd i trwałość na lata. Drewniane schody to najlepszy wybór dla twojego domu i jest wiele powodów, aby zainwestować w taki element wykończenia. Wbrew powszechnym przekonaniom, schody drewniane są łatwe w montażu, niedrogie i trwałe. Dodatkowo schody z drewna nie wymagają szczególnej konserwacji, można je również wielokrotnie odnawiać w razie potrzeby, czy zmieniać wykończenie.

Na stronie schodyprudlik.com.pl znajdziemy ofertę producenta schodów drewnianych. Możemy zamówić taki projekt i rodzaj klatki schodowej, jaki nam najbardziej odpowiada, aby schody drewniane komponowały się z istniejącym wystrojem wnętrza. Wysokiej jakości schody drewniane to rozwiązanie, które przetrwa wiele lat w idealnym stanie, bez skomplikowanej pielęgnacji.